App Store En İyi Gym Uygulamarı
App store`daki en iyi 5 gym uygulamasına listeden tıklayarak ulaşabilirsiniz. Listedeki programlari kendi deneyimlerim sonucunda derledim. Liste vücut gelistirme yani ağırlık kaldırma egzersizleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır.
1. Full Fitness: Exercise Workout Trainer
2. All-in Fitness
3. Touchfit: GSP 
4. Fitness Buddy
5. P90X

Best of Morrissey                                                             Best of Sade
Bana sorarsanız ilk 5'i şu şekilde sıralardım;                      Onu da bu şekilde;

1. Let me kiss you                                                            1. No ordinary love
2. Everyday is like sunday                                                2. Smooth operator
3. First of the gang to die                                                  3. The sweetest taboo
4. Suedehead                                                                   4. King of sorrow
5. Irish blood, English heart                                               5. Jezebel


MADONNA & HERB RITTS
Herb Ritts 80 ve 90'lı yıllarda pek çok ünlüyü fotoğraflamış bir moda fotoğrafçısıdır. Ünlülerin yanı sıra top modellerin de fotoğrafçılığını yapan Ritts Esquire, GQ, Vogue, Vanity Fair gibi 10'un üzerinde dergi için çalışmıştır. 2002 yılında 50 yaşında hayata gözlerini yuman sanatçının fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Britts, Madonna'nın La Isla Bonita ve Papa Don't Preach gibi oldukça popüler şarkılarını barındıran True Blue albümünün kapak fotoğrafının yaratıcısıdır. Siyah-beyaz fotoğrafçılık üzerine çalışan Britts aynı zamanda Michael Jackson, Madonna, Jennifer Lopez kliplerinin bazılarının yönetmenlğini üstlenmiştir. Fotoğrafçılığa kendi tarzıyla yön veren Britts'in fotoğraflarında antik yunan heykelcilik stilini gözlemlemek mümkündür.
İSTANBUL FİLM FESTİVALİ
2014 Nisan ayı içerisinde 33. İstanbul Film Festivali "Nerdesin Aşkım?" başlığı altında LGBT temalı filmleri konuk etti. Bu tema altındaki filmler Beyoğlu Sineması, Nişantaşı City's, Rexx, Feriye Sineması ve Atlas Sineması'nda izlenebilir. Filmler sırasıyla: Hawaii, Something Must Break, Eastern Boys, Stranger by the Lake, Lilting, Gerontophilia, The Way He Looks.

 !F İSTANBUL
2014 Şubat ayı içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir'de gösterimde olan 13. !f Uluslararası Bağımsız filmler festivali gökkuşağı teması altında eşcinsellik teması içeren filmleri konuk etti. Geçtiğimiz yıllarda Eating Out 2: Sloppy Seconds, Itty Bitty Titty Committee, Otto; or, Up With Dead People, Red Without Blue, The Picture of Dorian Gray, Water Lillies, ÇürükWeekend ve Koşu filmleri festivalde yer bulan onlarca filmden bir kaçıydı. Bu sene ise I am Divine, Tatuagem, Test, Concussion, E Agora? Lembra me, Voltrans filmleri festivalde yer buldu.

LOOKING
Modern günlerin San Francisco'sunda 20 ve 30'lu yaşlardaki gay karakterlerimizin yaşamı filtrelenmeden ekrana taşınmaya çalışılıyor "Looking"'de. Pilot bölümü 19 Ocak 2014 tarihinde yayınlanan dizinin ana yönetmenliğini 2011 yapımı "Weekend" filminden tanıdığımız Andrew Haigh üstleniyor. Dizi HBO'nun gay temasına odaklı ilk dizisi ve Showtime'ın 2000 yılında "Queer as Folk" ile yükselttiği çıtayı bir üst noktaya taşıyacak gibi görünüyor. Dizi bazı çevrelerce "Sex and the City" ve "Girls" dizilerinin gay versiyonu olarak yorumlansa da yönetmenin ve oyuncuların gayreti diziye kendine has bir tat katıyor. Glbt'ler için sembolik konumda olan San Francisco'nun çekimlerde etkin bir fon oluşturması da dizinin artılarından. Dizinin isminin de aslında glbt topluluğundaki "arayış"tan geldiği bazı kişilerce yorumlanmakta. Bu arayış kendini, seks veya romantik partnerini kısaca hayatı arayış olarak düşünülebilir. Dizi sadece lgbt kitleyi değil aynı zamanda heteroseksüel kitleyi de hedeflediği için pek çok kişinin kendinden ve ilişkilerinden bir şeyler bulabileceği bir yapım olacağa benziyor. Hoşgeldin "Looking" diyorum ve herkese iyi seyirler diliyorum...

Instagram üzerinden güncel kamera arkası fotoğraflarına erişebilirsiniz.


LGBT dizi, film ve show'lara meraklı mısınız? Güncel tüm programları takip etmek için soldaki meraklı kediye tıklayın :)